PROJEKT COVID19

Przyznano dodatkowe środki na dofinansowanie ofert z listy rezerwowej złożonych w ramach naboru ofert na realizację zadań publicznych w celu przeciwdziałania COVID-19 na rzecz mieszkańców województwa mazowieckiego w obszarze „Porządek i bezpieczeństwo publiczne” w roku 2021

2021.05.04 14:40 , aktualizacja: 2021.05.06 13:29

Autor: Marta Goszczyńska, Wprowadzenie: Dorota Łucja Cichocka

Zarząd Województwa Mazowieckiego na posiedzeniu 4 maja br. przyznał dodatkowe środki na dofinansowanie 28 ofert z listy rezerwowej (zatwierdzonej przez Zarząd na posiedzeniu 2 marca br.), które wcześniej nie otrzymały dotacji z uwagi na wyczerpanie się środków przeznaczonych na realizację zadań publicznych w celu przeciwdziałania COVID-19 w obszarze „Porządek i bezpieczeństwo publiczne” w 2021 roku.  Oferenci, którym przyznano środki na realizację zadań, zostaną o tym poinformowani odrębną korespondencją, w celu aktualizacji ofert oraz przesłania dokumentacji niezbędnej do przygotowania umów.

Pliki do pobrania

Liczba wyświetleń: 122

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.