Ochrona przed hałasem

Publikacja „Hałas komunikacyjny: źródła i metody przeciwdziałania”

2019.05.16 12:10 , aktualizacja: 2019.05.16 12:23

Autor: Sylwia Kałęcka (PZ), Wprowadzenie: Urszula Sabak-Gąska

Publikację przygotował Samorząd Województwa Mazowieckiego we współpracy z Zespołem Doradców Gospodarczych TOR Sp. z o.o.

 

Opracowanie jest wynikiem współpracy zapoczątkowanej w ramach II Kongresu Czystego Powietrza zorganizowanego 27 lutego 2019 r. przez Samorząd Województwa Mazowieckiego, Mazowiecką Agencję Energetyczną Sp. z o.o. oraz Zespół Doradców Gospodarczych TOR Sp. z o.o. w Warszawie. Niniejszy dokument to zbiór aktualnych informacji o oddziaływaniu hałasu na zdrowie człowieka, o normach i metodach jego mierzenia, a także dostępnych sposobach ograniczania uciążliwości akustycznych.

 

Publikacja ma na celu wsparcie jednostek samorządu terytorialnego w zakresie realizacji zadań dotyczących ochrony przed hałasem oraz dedykowana jest wszystkim zainteresowanym walką z hałasem.

 

Jeżeli załączone dokumenty nie mogą zostać prawidłowo odczytane przez czytnik ekranu, prosimy o kontakt mailowy z    bądź telefoniczny: 22 59 79 477. Postaramy się umożliwić Państwu zapoznanie się z tymi dokumentami.

Pliki do pobrania

Rozmiar: 927 kB, Liczba pobrań: 678, Adobe Acrobat Document

Liczba wyświetleń: 613

powrót