MIW SUSZA MAZOWSZE

Kolejna lista Beneficjentów „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Systemu Monitoringu Suszy Rolniczej MAZOWSZE 2020” – MIW SUSZA MAZOWSZE 2020

2020.10.15 13:05 , aktualizacja: 2020.12.21 08:42

Autor: Łucja Orłow-Gozdowska (PZ), Wprowadzenie: Jerzy Lipka-Wołowski

Uprzejmie informujemy, że Sejmik Województwa Mazowieckiego 13 października 2020 r. przyjął uchwałę nr 136/20 w sprawie udzielenia przez Województwo Mazowieckie pomocy finansowej gminom i powiatom na realizację zadań w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Systemu Monitoringu Suszy Rolniczej MAZOWSZE 2020”. Załącznikiem do ww. uchwały jest Lista Beneficjentów. Uchwałą tą przyznano gminom i powiatom pomoc finansową na dofinansowanie zgłoszonych przez nie zadań.

Rysunek obrazuje rozmieszczenie stacji meteorologicznych, synoptycznych, opadowych i posterunków opadowych na terenie województwa mazowieckiego z uwzględnieniem stacji realizowanych przez Beneficjentów Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Systemu Monitoringu Suszy Rolniczej MAZOWSZE 2020

 

Każdy Beneficjent zostanie indywidualnie powiadomiony o trybie podpisywania Umowy.

 

W przypadku wątpliwości – prosimy o kontakt z pracownikiem Departamentu Gospodarki Odpadami, Emisji i Pozwoleń Zintegrowanych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie – Łucją Orłow-Gozdowską, tel. (22) 59 79 080.

 

Liczba wyświetleń: 1132

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.