MIW SUSZA MAZOWSZE

„Mazowiecki Instrument Wsparcia Systemu Monitoringu Suszy Rolniczej MAZOWSZE 2020” – wzór umowy o udzielenie pomocy finansowej gminom i powiatom

2020.09.03 11:50 , aktualizacja: 2020.09.10 10:26

Autor: Łucja Orłow-Gozdowska (PZ), Wprowadzenie: Jerzy Lipka-Wołowski

1 września 2020 r. została przyjęta uchwała nr 1270/158/20 Zarządu Województwa Mazowieckiego w sprawie wyrażenia zgody na zawieranie umów o udzieleniu pomocy finansowej gminom i powiatom z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Systemu Monitoringu Suszy Rolniczej MAZOWSZE 2020” przez Województwo Mazowieckie oraz udzielenia pełnomocnictwa do ich podpisywania.

 

W załączeniu do ww. uchwały znajduje się wzór umowy o udzieleniu o udzieleniu pomocy finansowej gminom i powiatom ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Systemu Monitoringu Suszy Rolniczej MAZOWSZE 2020”.

 

Ponadto przypominamy, iż zgodnie z § 9 ust. 10  Regulaminu udzielania i przekazywania pomocy finansowej gminom i powiatom z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Systemu Monitoringu Suszy Rolniczej MAZOWSZE 2020”, decyzję o wyrażeniu zgody na przyznanie Pomocy finansowej w ramach „MIW SUSZA MAZOWSZE 2020” podejmuje Sejmik Województwa Mazowieckiego w formie uchwały.

Zatwierdzona Lista Beneficjentów zostanie ogłoszona w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na stronach internetowych www.mazovia.pl i www.powietrze.mazovia.pl. Dodatkowo szczegółowe informacje dotyczące podpisywania umów zostaną przekazane Beneficjentom drogą pisemną.

 

Informacji w sprawie MIW SUSZA MAZOWSZE 2020 udziela pracownik Departamentu Gospodarki Odpadami, Emisji i Pozwoleń Zintegrowanych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie – Łucja Orłow-Gozdowska, tel. (22) 59 79 080.

 
 

Pliki do pobrania

Rozmiar: 94 kB, Liczba pobrań: 182

Liczba wyświetleń: 323

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.