MIW SUSZA MAZOWSZE

Lista Beneficjentów „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Systemu Monitoringu Suszy Rolniczej MAZOWSZE 2020” – MIW SUSZA MAZOWSZE 2020

2020.07.23 13:40 , aktualizacja: 2020.07.23 14:13

Autor: Łucja Orłow-Gozdowska (PZ), Wprowadzenie: Urszula Sabak-Gąska

Uprzejmie informujemy, że Sejmik Województwa Mazowieckiego 7 lipca 2020 r. przyjął  uchwałę nr 102/20  w sprawie udzielenia przez Województwo Mazowieckie pomocy finansowej na realizację zadań w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Systemu Monitoringu Suszy Rolniczej MAZOWSZE 2020”. Załącznikiem do ww. uchwały jest Lista Beneficjentów. Uchwałą tą przyznano powiatom pomoc finansową na dofinansowanie zgłoszonych przez nie zadań.

Rozmieszczenie stacji meteorologicznych na Mazowszu - mapa

 

Rysunek 1. Rozmieszczenie stacji meteorologicznych, synoptycznych, opadowych i posterunków opadowych na terenie województwa mazowieckiego z uwzględnieniem stacji realizowanych przez Beneficjentów Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Systemu Monitoringu Suszy Rolniczej MAZOWSZE 2020

 

Każdy Beneficjent zostanie indywidualnie powiadomiony o trybie podpisywania Umowy.

 

W przypadku wątpliwości – prosimy o kontakt z pracownikiem Departamentu Gospodarki Odpadami, Emisji i Pozwoleń Zintegrowanych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie – Łucją Orłow-Gozdowską, tel. (22) 59 79 080.

Liczba wyświetleń: 448

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.