Oferty współpracy

Prowincja Gelderland z Niderlandów poszukuje partnerów do współpracy w dwóch projektach w ramach programu Interreg EUROPA 2014–2020

2016.04.12 07:35

Autor: Agnieszka Mync (KM), Wprowadzenie: Małgorzata Wielechowska

Prowincja Gelderland, jedna z 12 prowincji Niderlandów, poszukuje partnerów lub konsorcja pracujące nad propozycjami projektowymi w dwóch obszarach tematycznych:

  • nowe fundusze rewolwingowe na rzecz instrumentów sprzyjających innowacjom,
  • instrumenty sprzyjające innowacjom w gospodarce o obiegu zamkniętym.

Projekty są przygotowywane do aplikowania w już otwartym drugim naborze wniosków w ramach programu Interreg EUROPA. Termin naboru:  5 kwietnia–13 maja br.

 

Prowincja Gelderland pełni rolę Instytucji Zarządzającej programem Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego na rzecz wzrostu i zatrudnienia we wschodniej części Niderlandów oraz jest partnerem w programie Interreg V-A Niemcy-Niderlandy.

 

Informację zamieszcza się na prośbę Krajowego Punktu Kontaktowego Interreg Europa w Ministerstwie Rozwoju (Departament Współpracy Terytorialnej – Wydział Współpracy Transnarodowej i Międzyregionalnej w Katowicach).

 

Szersze opisy projektów oraz dane kontaktowe do przedstawiciela prowincji Gelderland zostaną udostępnione zainteresowanym drogą mailową. Prosimy o kontakt pod adresem: .

Pliki do pobrania

Rozmiar: 43 kB, Liczba pobrań: 250

Liczba wyświetleń: 145

powrót