Konferencje/seminaria

Programy Interreg zmieniają Region Morza Bałtyckiego – konferencja w Gdańsku

2016.04.25 08:25 , aktualizacja: 2016.04.25 08:31

Autor: Agnieszka Mync (KM), Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

W dniach 23-24 maja br. w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku odbędzie się konferencja nt. „INTERREG changes the Baltic Sea Region. Stories that inspire”. Organizatorem jest Ministerstwo Rozwoju we współpracy z programami INTERREG: Południowy Bałtyk, Region Morza Bałtyckiego i Centralny Bałtyk oraz INTERACT’em w ramach polskiej prezydencji w Radzie Państw Morza Bałtyckiego.

 

W trakcie konferencji będzie istniała możliwość wymiany poglądów i doświadczeń z ekspertami i beneficjentami programów, zwłaszcza z dziedzin związanych ze środowiskiem, transportem, innowacjami i przedsiębiorczością. Doceniane są szczególnie indywidualne rozmowy, będące niejednokrotnie początkiem współpracy nad przygotowaniem wspólnych projektów. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w sesji szkoleniowej poświęconej przygotowaniu dobrego projektu INTERREG, a także złożyć wizytę w  miejscach realizacji projektów na terenie Gdańska.

 

Językiem konferencji jest angielski. W pierwszym dniu (23 maja) dostępne będzie tłumaczenie symultaniczne na język polski.

 

Rejestracja na konferencję (odrębnie na każdy dzień).

Pliki do pobrania

Rozmiar: 397 kB, Liczba pobrań: 199, Adobe Acrobat Document

Liczba wyświetleń: 162

powrót