Mazowiecki Konkurs Filmowy

Wyniki IV edycji Mazowieckiego Konkursu Filmowego „Mój świat za 10 lat”

2019.11.13 15:10 , aktualizacja: 2019.11.18 11:57

Autor: Magdalena Łapkiewicz (KP), Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

W Warszawskiej Szkole Filmowej, 31 października br., odbyło się spotkanie komisji konkursowej pod kierownictwem Andrzeja Wolfa – operatora, wykładowcy Warszawskiej Szkoły Filmowej. W ramach konkursu wpłynęło 25 filmów. W opinii jurorów poziom nadesłanych prac był bardzo wysoki. Filmy charakteryzowały się bardzo dobrymi zdjęciami, montażem, ciekawym ujęciem tematu, pomysłowością i dojrzałością twórców.

 

Laureaci

Grand Prix – dla filmu pod tytułem „2029”, zrealizowanego przez zespół filmowy w składzie: Adam Załuska, Tomasz Wieliński, Maciej Rudzik, Mateusz Dwiliński,

I wyróżnienie – dla filmu pod tytułem „Log out”, zrealizowanego przez zespół filmowy w składzie: Albert Szubiński, Kacper Koczkodan, Marcin Ochman, Mateusz Klimek,

II wyróżnienie – dla filmu pod tytułem „Wieczorne wydanie wieści przyszłości”, zrealizowanego przez zespół filmowy w składzie: Paweł Ponichtera, Jakub Pawlak, Leonard Stefański.

 

Komisja konkursowa przyznała również wyróżnienia:

  • za animację – dla filmu „Uchwycić ulotne” Lidii Bohdanowicz,
  • za zdjęcia – dla filmu „Vanitas” zrealizowanego przez zespół filmowy w składzie: Agata Walencik, Antoni Bajer, Marcin Kalicki, Antoni Muliński.

 

Zarząd Województwa Mazowieckiego, na posiedzeniu 12 listopad br., zaakceptował werdykt komisji konkursowej i informację o równym podziale nagród dla każdego z członków zespołu oraz nagrodzenia dodatkowo zespołów wyróżnionych.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie. Nagrodzonym i wyróżnionym – gratulujemy!

 

Gala finałowa, podczas której wręczone zostaną certyfikaty wszystkim uczestnikom warsztatów oraz narody laureatom konkursu odbędzie się 4 grudnia br. o godz. 13.00 w Kinie Elektronik w Warszawie.

 

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: (22) 5979 229, e-mail: .

Liczba wyświetleń: 154

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.