Aktualności

Z wizytą w domu seniora

2019.11.18 09:50 , aktualizacja: 2019.11.18 12:08

Autor: oprac. Monika Gontarczyk, Wprowadzenie: Monika Gontarczyk

  • budynek z zewnątrz Villa Trojany to nowo...
  • mężczyźni stoją za nimi ściana z logotypem placówki Kompleks odwiedzili...
  • pzy stole siedzą pensjonaiusze Podopieczni czas wolny mogą...
  • urządzenia ustawione do okna, za którym widać pola uprawne i drzewa Do dyspozycji...
  • wyposażenie jednego z pokoi Mieszkańcy mogą wybrać...

W Żmijewie-Trojanach niedaleko Mławy od półtora miesiąca funkcjonuje nowoczesny kompleks opiekuńczo-rehabilitacyjny – Villa Trojany. Placówkę odwiedził marszałek Adam Struzik i radny województwa Konrad Wojnarowski.  

 

Villa Trojany to nowoczesny, doskonale wyposażony budynek położony wśród pól i lasów. Ośrodek zapewnia całodobową, odpłatą opiekę osobom w podeszłym wieku, z niepełnosprawnością, a także potrzebującym rehabilitacji, np. po wypadkach. O zdrowie i kondycję psychofizyczną podopiecznych dba wykwalifikowany personel m.in. lekarz, pielęgniarki, opiekunki, masażysta i fizjoterapeuta.

 

–Żmijewo-Trojany 17 to adres miejsca niezwykłego, pełnego pozytywnej energii i pozwalającego na przekraczanie granic swoich słabości. A wszystko w rodzinnej i pełnej zrozumienia atmosferze. Mieszkańcy mogą w sposób ciekawy i aktywny spędzać czas, rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Pozwalają na to przyjazne wnętrza i nowoczesne wyposażenie placówki, a także bogata oferta zajęć rehabilitacyjnych i integracyjnych, organizowanych między innymi po to, by podkreślać, że czas złotej jesieni życia nie musi i nie powinien kojarzyć się z samotnością – przekonywał marszałek Adam Struzik.

 

W ośrodku może przebywać jednocześnie 68 pensjonariuszy. Podopieczni mają do dyspozycji 1-, 2- i 3-osobowe pokoje z łazienką i telewizorem oraz systemem przywołującym personel. Mogą również korzystać z sali rehabilitacyjnej, ogrodu i letniej altany. Dla osób przewlekle chorych, wymagających leżenia przygotowano nowoczesne łóżka.

Liczba wyświetleń: 463

powrót