Aktualności

Warsztaty z Michałem Zawadką

2018.10.31 12:15 , aktualizacja: 2019.02.28 15:55

Autor: Małgorzata Percińska (Biblioteka Pedagogiczna w Siedlcach), Wprowadzenie: Dorota Mądral

  • Autor ksiązek rozmawia z jedną z uczestniczek. W tle stoi grupa osób Po spotkaniu była okazja do...
  • Uczestnicy warsztatów siedzący na sali widowiskowej biblioteki W warsztatach wzięło udział...
  • Mężczyzna siedzący na krześle z nogami założonymi na drugie krzesło Michał Zawadka jest m.in....

180 uczniów z siedleckich szkół podstawowych i liceum uczestniczyło w spotkaniu z Michałem Zawadką. Tematem warsztatów było m.in. odkrywanie własnej wartości, a zorganizowano je w Bibliotece Pedagogicznej w Siedlcach.

 

Michał Zawadka jest aktorem, konferansjerem, lektorem, autorem książek motywacyjnych i społecznych dla dzieci i młodzieży, założycielem wydawnictwa Mind&Dream, a także mówcą inspiracyjno-motywacyjnym. Należy do Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Podczas warsztatów uczestnicy odkrywali, czy poczucie własnej wartości i świadomości kłóci się z przynależnością do grupy, dowiedzieli się, czy pasja i zainteresowania to powód do wstydu. Poznawali również metody wyznaczania i osiągania celów, a także dowiedzieli się, jak wygospodarować czas na realizację swoich marzeń, jak dostrzec w sobie siłę i piękno i nie obawiać się hejterów. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas gimnazjalnych ze szkół podstawowych nr 1, 5 i 9 oraz młodzież z IV Liceum Ogólnokształcącego w Siedlcach.

W siedleckiej bibliotece pedagogicznej 6 grudnia odbędzie się kolejne spotkanie. Tym razem poprowadzi je Krzysztof Piersa, coach, autor poradników „Komputerowy ćpun” i „Trener marzeń”.

Liczba wyświetleń: 391

powrót