Z regionu

Szkolenia na temat opłat za korzystanie ze środowiska

2010.09.27 16:20 , aktualizacja: 2012.03.01 12:04

Autor: Magdalena Rzońca, Departament Opłat Środowiskowych, Wprowadzenie: Iwona Dybowska

Przedstawiciele władz lokalnych, sektora prywatnego oraz organizacji pozarządowych mają możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy na temat opłat za korzystanie ze środowiska. Na Mazowszu prowadzony jest cykl jednodniowych szkoleń z tego zakresu, organizowany przez Departament Opłat Środowiskowych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

 

Podstawowym celem szkoleń jest przekazanie teoretycznej i praktycznej wiedzy na temat opłat za korzystanie ze środowiska, opłaty produktowej oraz opłaty za substancje kontrolowane. Możliwość konsultacji własnych doświadczeń z ekspertami pozwala opanować nowe umiejętności, rozwiać wątpliwości związane z procedurami oraz opanować bezbłędne sporządzanie niezbędnej dokumentacji.

 

W dotychczasowych edycjach szkolenia wzięło udział już 300 osób, które pozytywnie oceniają poziom dyskusji oraz kompetencje trenerów, a za podstawowy atut spotkań szkoleniowych uważają omawianie wiedzy teoretycznej na konkretnych przykładach.

 

Ostatnią edycję bezpłatnego szkolenia „Opłaty za korzystanie ze środowiska, opłata produktowa i opłata za substancje kontrolowane” zaplanowano na 19 listopada br.

  • fot. arch. UMWM
  • fot. arch. UMWM
  • fot. arch. UMWM

Liczba wyświetleń: 625

powrót