Z regionu

Dzień Babci i Dziadka

2015.01.19 13:05 , aktualizacja: 2015.07.13 09:58

Autor: Milena Szymańska (OR), Wprowadzenie: Monika Guzowska

  • Dekoracja z okazji Dnia Babci i Dziadka Fot. Milena Szymańska
  • członek zarządu - Wiesław Raboszuk Fot. Milena Szymańska
  • Występ przedszkolaków Fot. Milena Szymańska
  • widzowie Fot. Milena Szymańska

Babcia i dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i bezpieczeństwem. Z okazji święta tych wyjątkowych seniorów w Szkole Podstawowej w Czarni (gm. Kadzidło) uczniowie przygotowali akademię, na którą zaprosili również członka zarządu województwa mazowieckiego Wiesława Raboszuka.

 

Dzieci zaprezentowały swoim babciom i dziadkom zdolności wokalne, recytatorskie i aktorskie. Wręczyły również zaproszonym gościom własnoręcznie wykonane upominki, a następnie zaprosiły na słodki poczęstunek. Dzieci cieszyły się, że mogą w tak podniosły sposób wyrazić swoją miłość i szacunek dla nich. Natomiast goście z dumą patrzyli na swoje pociechy i gromkimi brawami dziękowali im za występ.

 

Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i radości. Jest mi niezmiernie miło w nim uczestniczyć, mimo że nie jestem jeszcze dziadkiem – stwierdził członek zarządu Wiesław Raboszuk. – Korzystając z okazji, życzę wszystkim babciom i dziadkom wielu takich miłych chwil, jak ta dzisiejsza oraz dumy ze swoich wnuków, którzy tak pięknie przygotowali dzisiejszą uroczystość.

Liczba wyświetleń: 385

powrót