Z regionu

IV edycja Paszportu Turystycznego rozstrzygnięta

2014.12.03 11:50 , aktualizacja: 2015.06.16 12:26
Autor: Biuro Prasowe, Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska
fot.arch.UMWM
fot.arch.UMWM

Zakończyła się IV edycja konkursu Paszport Turystyczny Województwa Mazowieckiego, w którym zachęcaliśmy do aktywnego odkrywania naszego regionu. Wśród uczestników, którzy zebrali najwięcej pieczątek na kuponie lub meldunków w aplikacji mobilnej w mazowieckich muzeach, galeriach czy teatrach, komisja wylosowała laureatów pierwszej, drugiej i trzeciej nagrody oraz zdobywców wyróżnień dodatkowych.  

 

Do tej pory „miniprzewodnik” zawierający dane placówek, do których można się było wybrać w ramach Paszportu Turystycznego, dostępny był jedynie w wersji papierowej. W tym roku po raz pierwszy uczestnicy korzystali z bezpłatnej aplikacji mobilnej (nadal można ją używać np. jako podręcznego przewodnika po mazowieckich placówkach kulturalnych lub jako mapy). Nagrody losowano spośród osób, które do 31 października br. zgłosiły swoje kupony konkursowe.

 

W tym roku rozdano 5 pierwszych nagród (karty podarunkowe do sklepu turystycznego o wartości 600 zł), 5 drugich (karty podarunkowe do sklepu turystycznego o wartości 500 zł) oraz 3 w ramach trzeciej nagrody (roczne karnety wstępu do Kompleksu Basenów Termalnych „Termy Mszczonów” o wartości 400 zł).

 

Przyznano również wyróżnienia dodatkowe – albumy o Mazowszu, plecaki i saszetki na biodro.

 

Gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie, aktywnie zwiedzając Mazowsze z Paszportem Turystycznym Województwa Mazowieckiego.

 

Artykuły powiązane

Liczba wyświetleń: 443

powrót