Z regionu

Drużyna na medal

2012.08.14 08:55 , aktualizacja: 2012.08.14 13:04

Autor: Łukasz Welenc, Wydział Zarządu, Wprowadzenie: Iwona Dybowska

Piłkarska drużyna Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie wywalczyła drugie miejsce w XI Letnim Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Legionowo.

Rozgrywki, zorganizowane przez Stowarzyszenie „Legionowskie Amatorskie Ligi Piłkarskie” oraz Urząd Miasta w Legionowie, odbyły się w dniach 11-12 sierpnia br. Wzięło w nich udział dziesięć drużyn. Zwycięzcy uhonorowani zostali pucharami i medalami. Reprezentacja urzędu wywalczyła nie tylko miejsce na podium. Spośród jej szeregów wyłoniono też Króla Strzelców – Kamil Nalewka zdobył aż 21 bramek.

Puchar za zajęcie drugiego miejsca kapitan drużyny Paweł Cukrowski przekazał na ręce Sekretarza Województwa - Dyrektora Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego Waldemara Kulińskiego.