Pozostałe

Rywalizacja sportowa urzędników samorządowych

2008.09.15 11:24 , aktualizacja: 2008.09.15 11:24

Autor: Prezes Ogniska TKKF „Mazovia” Izabella Diedzianowicz, Wprowadzenie: Łucja D. Cichocka

Blisko 250 zawodniczek i zawodników wzięło udział w III Międzynarodowych Sportowych Mistrzostwach Polski dla Pracowników Samorządowych
i Radnych, które odbyły się w dniach 4 – 7 września br. w Gorlicach w Województwie Małopolskim.

Do rywalizacji stanęło trzy ekipy zagraniczne z Węgier, Ukrainy i Słowacji i 17 samorządowych ekip z Polski, w tym pięcioosobowa grupa z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w składzie: Izabella Dziedzianowicz, Iwona Rukszan, Anna Lewczuk, Mirosław Krusiewicz i Henryk Kiljan.

Reprezentanci Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego zdobyli
w sumie pięć medali. Ponadto Mirosław Krusiewicz wygrał punktację na najwszechstronniejszego zawodnika Mistrzostw, a Anna Lewczuk zajęła w tej klasyfikacji III miejsce wśród kobiet. W punktacji zespołowej ekipa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego zajęła piąte miejsce.