Aktualności

Uruchomienie portalu dla sektora prywatnego – CONNECT

2021.05.05 14:50 , aktualizacja: 2021.05.06 08:08

Autor: Agnieszka Jędrzejczak (KM), Wprowadzenie: Urszula Sabak-Gąska

Na prośbę Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii informujemy, że Organizacja Narodów Zjednoczonych ds. Wyżywienia i Rolnictwa FAO (z siedzibą w Rzymie) uruchamia zgodnie z przyjętą „Strategią FAO dla sektora prywatnego” portal internetowy – CONNECT, zaprojektowany jako „punkt kompleksowej obsługi”.

Portal dostępny jest w angielskiej wersji językowej pod linkiem: www.fao.org/connect-private-sector/en/  (wkrótce prowadzony będzie również w języku arabskim, chińskim i rosyjskim).

 

Portal CONNECT przeznaczony jest dla sektora prywatnego. Przydatne informacje znajdą tam zatem:

- rolnicy i organizacje rolnicze

- organizacje i spółdzielnie producentów

- MŚP

- duże przedsiębiorstwa (spółki krajowe i wielonarodowe, w tym przedsiębiorstwa państwowe)

- instytucje finansowe

- przemysł, stowarzyszenia handlowe i konsorcja sektora prywatnego

- fundacje filantropijne

 

FAO to wyspecjalizowana organizacja zajmująca się walką z biedą i głodem oraz podnoszeniem dobrobytu poprzez rozwój obszarów wiejskich i lepszą dystrybucję żywności. Głównym celem zamówień realizowanych przez FAO jest zapewnienie światu dostatku żywności poprzez poprawę wydajności rolnictwa, poprawę warunków życia ludności wiejskiej i rozwój światowej gospodarki.

 

Zachęcamy do odwiedzenia strony Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii, gdzie w zakładce Międzynarodowe Zamówienia Publiczne znajduje się baza informacyjna dotycząca międzynarodowych zamówień publicznych m.in. Systemu Narodów Zjednoczonych, UE, NATO, OECD, baza aktualnych przetargów NATO oraz organizacji międzynarodowych , jak i bieżące informacje o rekomendowanych wydarzeniach w tym szkoleniach organizowanych przez Ministerstwo.

 

Zachęcamy również do zapoznania się z informacjami dotyczącymi zamówień Systemu Narodów Zjednoczonych, w tym zamówień FAO

 

Kontakt:

Zespół Międzynarodowych Organizacji i Zamówień Publicznych

Departament Handlu i Współpracy Międzynarodowej

Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii

e-mail:

 

Liczba wyświetleń: 49

powrót