Aktualności

Zaproszenie do wzięcia udziału w łódzkich targach „Natura FOOD” oraz „beECO”

2021.02.03 11:50 , aktualizacja: 2021.02.03 12:02

Autor: Dorota Łucja Cichocka, Wprowadzenie: Dorota Łucja Cichocka

Miejska Arena Kultury i Sportu, organizator targów i imprez masowych w Łodzi, wystosowała zaproszenie do wzięcia udziału w XIV edycji Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej „Natura FOOD” oraz X edycji Ekologicznego Stylu Życia „beECO”, które odbędą się w dniach 17–19 września 2021 r. w Łodzi.

 

Targi „Natura FOOD” to impreza poświęcona żywności ekologicznej oraz produktom regionalnym i tradycyjnym. Cieszy się niezmiennym uznaniem wśród polskich i zagranicznych wystawców. Swoje stoiska mają przedstawiciele europejskich firm z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Czech, Litwy, Włoch, Grecji, Białorusi, Szwecji oraz Hiszpanii. Łódzkie targi rokrocznie przyciągają kilkuset wystawców i tysiące zwiedzających, wśród których znajdują się przedstawiciele kadry menedżerskiej, rolnicy, producenci, przetwórcy, właściciele sklepów oraz dystrybutorzy żywności. Imprezie towarzyszą również działania edukacyjno-konferencyjne m.in. Kongres EKOBRANŻY, Forum Alergii i BIObiznes Forum.

 

Samorząd Województwa Mazowieckiego planuje zorganizować stoisko wystawiennicze, do tworzenia którego zaprasza producentów i przetwórców sektora rolno-spożywczego z siedzibą w obrębie województwa mazowieckiego. Samorząd zapewnia bezpłatną powierzchnię wystawienniczą wraz z zabudową i wyposażeniem (lada, stolik, krzesełka, prąd). Wystawca we własnym zakresie zabezpiecza niezbędne elementy do przygotowania prezentacji swoich wyrobów w celu wzmocnienia efektu marketingowego jak również pokrywa koszty związane z dojazdem i noclegiem. W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat powyższej imprezy oraz warunków uczestnictwa prosimy o kontakt z Anną Gawlicką tel. (022) 5979146, e-mail: anna.gawlicka@mazovia.pl . W przypadku zbyt dużej liczby zgłoszeń Departament zastrzega sobie prawo do wyboru zgłoszeń.

 

Udział w przedsięwzięciu będzie zależał od aktualnej sytuacji epidemicznej oraz zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia.

Samorząd Województwa Mazowieckiego zastrzega sobie prawo do odwołania organizacji stoiska na wyżej wymienionych targach bez podania przyczyn.

Zainteresowanych imprezą prosimy o przesłanie Formularza zgłoszeniowego na adres lub pocztą tradycyjną na adres:

Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie

ul. Skoczylasa 4, 03-469 Warszawa

Pliki do pobrania

Rozmiar: 27 kB, Liczba pobrań: 39

Liczba wyświetleń: 63

powrót