Aktualności

Poradnik dla przedsiębiorców - bądź widoczny w internecie

2020.12.16 12:25 , aktualizacja: 2020.12.30 17:40

Autor: Agencja NPROFIT, Wprowadzenie: Urszula Sabak-Gąska

#bądźwidoczny to kampania Agencji Marketingowej NPROFIT skierowana do przedsiębiorców, którzy znaleźli się w kryzysowej sytuacji spowodowanej pandemią koronawirusa i teraz potrzebują wsparcia, rzetelnej wiedzy i porad, bazujących na doświadczeniu praktyków w zakresie pozycjonowania i reklamy w Internecie.

 

Agencja prowadzi webinaria, udziela konsultacji i publikuje poradniki dla firm. Jej celem jest pomoc przedsiębiorcom zaistnieć na największym rynku – czyli internetowym.

Sytuacja spowodowana COVID-19 wpłynęła na plany właścicieli firm oraz zapewne na wielu wymusi przebranżowienie lub reorganizację. Rozumiemy, że nie wszyscy lubią zmiany – szczególnie wtedy, gdy musimy zmienić otoczenie, w którym działamy. Jednak dlaczego nie podjąć kolejnego już wyzwania? Nie chcemy, aby przedsiębiorcy należeli do grupy niewidocznych, czy niedostrzeżonych w Internecie – czytamy na stronie internetowej agencji, która opublikowała trzecią już część poradnika, poświęconemu reklamie w internecie (e-commerce).

Liczba wyświetleń: 83

powrót