Aktualności

Targi eTradeShow

2020.12.07 12:35 , aktualizacja: 2020.12.30 17:41

Autor: Paulina Wiśniewska, Grupa IC, Wprowadzenie: Dorota Łucja Cichocka

IV edycja eTradeShow zbliża się wielkimi krokami! Poznaj jeszcze lepiej świat e-commerce i zyskaj przewagę nad konkurencją!

 

Prowadzisz działalność online? Szukasz skutecznych i sprawdzonych rozwiązań dla Twojego biznesu?

 

eTrade Show to wydarzenie, na którym poznasz najnowsze trendy w branży e-commerce, nawiążesz wartościowe relacje biznesowe oraz poszerzysz wiedzę w obszarach sprzedaży czy marketingu internetowego.

 

W programie:

 

· strefa wystawiennicza - przestrzeń, gdzie swoje rozwiązania i aktualną ofertę zaprezentują wiodące marki z branży e-commerce. Naszym głównym celem jest przede wszystkim zwiększenie dynamiki rozwoju podmiotów gospodarczych funkcjonujących w środowisku internetowym.

 

· business matching - dedykowana aplikacja mobilna pomoże w łączniu wystawców z odwiedzającymi oraz nawiązaniu cennych relacji biznesowych

 

· trzy sceny konferencyjne - praktycy biznesu, przedsiębiorcy i eksperci dzielą sie swoją wiedzą o e-commerce

 

· e-trade awards - prestiżowy konkurs dla branży e-commerce

 

 

Świadectwem jakości eTradeShow jest udział w roli Partnerów wydarzenia marek takich, jak DevaGroup czy Reach a Blogger. Partnerem Strategicznym targów został lider w pozyskiwaniu kapitału w oparciu o technologię zaufania publicznego, czyli Rahim Blak i Mosaico! Wśród wystawców nie zabraknie znanych firm, jak Nethansa, a także FedEX. Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz IAB Polska.

 

Już dziś zarejestruj się i zagwarantuj sobie udział w eTradeShow! Widzimy się 8 kwietnia 2021r.  w Warszawie.

 

Więcej informacji: https://etradeshow.pl/

Liczba wyświetleń: 52

powrót