Aktualności

Zaproszenie do udziału w wydarzeniu „Podkarpackie Virtual Expo 2020” organizowanym przez Samorząd Województwa Podkarpackiego

2020.09.11 15:20 , aktualizacja: 2020.09.21 09:45

Autor: Marzena Wardzyńska (RW), Wprowadzenie: Jerzy Lipka-Wołowski

Samorząd Województwa Mazowieckiego informuje mazowieckich producentów zdrowej i ekologicznej żywności oraz przedsiębiorców z województwa mazowieckiego o możliwości udziału w charakterze wystawcy w wydarzeniu „Podkarpackie Virtual Expo 2020”, które odbędzie się w dniach 6–8 października 2020 r. w godzinach 10–16.

 

Wydarzenie skierowane jest do branż związanych m.in. z lotnictwem, motoryzacją, telekomunikacją oraz pracą i jakością życia, w tym szczególnie turystyką oraz zdrowiem. Podczas przedsięwzięcia zostaną zorganizowane stoiska z produktami żywności ekologicznej i wytwarzanej w tradycyjny sposób, w ramach organizowanych corocznie Targów EKOGALA. Targi pozwolą na poznawanie różnorodnego bogactwa żywności związanej z regionem oraz nawiązanie bezpośrednich kontaktów z branży ekożywności z partnerami w kraju i zagranicy.

 

Przedsięwzięcie jest doskonałym miejscem do promocji swoich produktów i stwarza możliwości dotarcia do przedstawicieli sieci handlowych, supermarketów, sklepów ze zdrową żywnością, restauracji, hurtowni, mediów.

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o bezpośredni kontakt z pracownikami Departamentu Promocji Turystyki i Współpracy Gospodarczej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego: p. Paweł Tarnawski lub p. Dariusz Pawłowski (tel. 17 773 60 45).

 

Formularz rejestracyjny dostępny jest pod adresem: http://virtualexpo.podkarpackie.pl

Pliki do pobrania

Rozmiar: 96 kB, Liczba pobrań: 35, Adobe Acrobat Document

Liczba wyświetleń: 50

powrót