Aktualności

Polsko-Irańskie Spotkanie Biznesowe

2019.11.19 10:20 , aktualizacja: 2019.11.19 10:26

Autor: Mariusz Rukat (KM), Wprowadzenie: Urszula Sabak-Gąska

Informujemy, że 26 listopada br. odbędzie się Polsko-Irańskie Spotkanie Biznesowe. Wydarzenie organizowane jest we współpracy KIG z Polsko-Irańską Izbą Gospodarczą i odbędzie się w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej przy ul. Trębackiej 4 (sala konferencyjna 205 (II piętro). Początek spotkania o godz. 10:00. Okazją do rozmów biznesowych z przedstawicielami przedsiębiorczości irańskiej jest wizyta w Polsce delegacji biznesowej z Alborz Chamber of Commerce, Industrial, Mines & Agriculture – łącznie 25 czołowych przedstawicieli irańskiego handlu i przemysłu z tego regionu. W agendzie spotkania planowane są m.in. prezentacje nt. możliwości handlowych strony polskiej i przedsiębiorców irańskich, w tym praktycznych aspektów współpracy inwestycyjnej i eksportu produktów na rynek Iranu.

 

Sektory reprezentowane przez przedsiębiorców irańskich to:

  • przemysł spożywczy (produkty spożywcze);
  • budownictwo;
  • przemysł tekstylny,
  • sektor IT/ICT;
  • turystyka.

Spotkanie zakończy sesja rozmów biznesowych B2B. Rozmowy prowadzone będą w języku polskim z tłumaczeniem na farsi (język mowy używany w Iranie).

Udział w forum jest bezpłatny.

Rejestracji na wydarzenie należy dokonać poprzez wypełnienie Formularza.

Szersze informacje nt. spotkania w KIG, wraz z listą przedsiębiorców irańskich dostępne są na stronie wydarzenia. Zachęcamy Państwa do udziału w tym przedsięwzięciu.

Liczba wyświetleń: 51

powrót