Aktualności

Zapraszamy do udziału w Kampanii Społecznej „Polska Marka – Masz Pewność”

2019.10.16 11:50 , aktualizacja: 2019.10.16 14:51

Autor: Anna Gałkowska (KM), Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

Fundacja Polska Marka zaprasza przedsiębiorców polskich firm do udziału w Kampanii Społecznej „Polska Marka – Masz Pewność”.

 

Ideą inicjatywy jest odkrycie polskich marek i wyróżnienie ich na rynku polskim i zagranicznym. Udział w kampanii daje możliwość zwiększenia zasięgu i rozpoznawalności firmy, a także wzrost generowanych zysków ze sprzedaży.

 

Każdy przedsiębiorca, który posiada firmę zarejestrowaną w Polsce, bez względu na branżę i formę prowadzonej działalności może nie tylko dołączyć do kampanii, ale też wziąć udział w konkursie organizowanym w ramach tej akcji. Do wygrania pula nagród o łącznej wartości 17,5 tys. zł.

 

Dodatkowo, biorąc udział w konkursie, można zyskać bezpłatną promocję swojej firmy i szereg innych korzyści. Cała inicjatywa współgra z panującym obecnie trendem patriotyzmu gospodarczego – świadomego wybierania polskich produktów przez konsumentów.

 

Przeprowadzone badania potwierdzają, że coraz więcej Polaków podczas zakupów w wyborze kieruje się miejscem pochodzenia produktów, szuka polskich firm usługowych i wspiera tym samym polską gospodarkę. Niestety, często tych produktów nie znajdują, ponieważ ich polskie pochodzenie kryje się pod obcobrzmiącą nazwą, bądź mimo polskiej nazwy znajduje się w rękach zagranicznych koncernów.


Więcej na stronie internetowej kampanii www.MaszPewnosc.PolskaMarka.org

 

 

 

Liczba wyświetleń: 60

powrót