Aktualności

Sielskie Smaki – Festiwal Produktów Regionalnych

2019.10.02 14:45 , aktualizacja: 2019.10.10 14:37

Autor: Franciszek Woldański (RW), Wprowadzenie: Urszula Sabak-Gąska

Międzynarodowe Centrum Targowe zaprasza mazowieckich producentów zdrowej i ekologicznej żywności do udziału w II edycji Festiwalu Produktów Regionalnych Sielskie Smaki. Festiwal odbędzie się w Warszawie, w Centrum Targowo-Kongresowym Global Expo przy ul. Modlińskiej 6D, od 16 do 17 listopada br.

 

Przedsięwzięcie jest doskonałym miejscem do promocji swoich produktów i stwarza możliwości bezpośredniego spotkania producenta z konsumentem. Zainteresowanych udziałem w targach prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie do 14 października br. pocztą tradycyjną, na adres:

 

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie,

Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich,

ul. Skoczylasa 4, 03-469 Warszawa

 

lub drogą elektroniczną na adres: .

 

W przypadku dużego zainteresowania wydarzeniem informujemy, że przy wyborze współwystawcy kryterium będzie stanowiło: posiadanie certyfikatu ekologicznego, proponowany asortyment, członkostwo w Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze, wpis produktu na Listę Produktów Tradycyjnych, udział w konkursach oraz wydarzeniach promocyjnych realizowanych przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich zastrzega sobie prawo do wyboru uczestników spośród zgłoszonych propozycji oraz możliwość odwołania udziału w targach.

 

Pliki do pobrania

Rozmiar: 20 kB, Liczba pobrań: 125

Liczba wyświetleń: 122

powrót