Aktualności

Międzynarodowe Targi Meblarskie „Baltic Furniture 2019”

2019.09.17 11:00 , aktualizacja: 2019.09.17 14:31

Autor: Joanna Jędrzejewska-Debortoli (KM), Wprowadzenie: Urszula Sabak-Gąska

Ambasada RP w Rydze zaprasza do udziału w Międzynarodowych Targach Meblarskich „Baltic Furniture 2019”. Wydarzenie odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Wystawienniczym BT1 Kipsala w Rydze w dniach 18–19 października 2019 r.

 

To kluczowa impreza wystawiennicza poświęcona tematyce meblarskiej w państwach bałtyckich. Targi w ubiegłym roku zgromadziły 149 uczestników z 15 krajów i przyciągnęły ponad 16 468 odwiedzających. Aktualności można znaleźć na stronie targów www.bt1.lv/balticfurniture

 

Targi Baltic Furniture są niewątpliwie dobrą okazją do zaprezentowania się polskich podmiotów, które nie są na Łotwie silnie reprezentowane. W tym właśnie celu, podobnie jak w latach ubiegłych, Ambasada RP na Łotwie we współpracy z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii RP organizuje stoisko, z którego bezpłatnie mogą skorzystać przedstawiciele małych i średnich firm z branży.

W ramach stoiska, przedsiębiorcy mają możliwość skorzystania z przestrzeni wystawienniczej o powierzchni 18 m2 wyposażonej w niezbędne elementy (info-countery, uchwyty na katalogi, stół i krzesła etc.). Przejazd i zakwaterowanie pozostają we własnym zakresie, choć w miarę możliwości organizatorzy służą pomocą logistyczną (np. można przesłać wcześniej materiały promocyjne).

 

Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych do udziału w targach. Zgłoszenia do udziału w targach prosimy kierować na adres: wraz z krótką informacją o profilu działalności firmy. Termin zgłoszeń upływa 23 września 2019 r. Decyzja o zakwalifikowaniu firmy do udziału w targach zostanie podjęta na podstawie kolejności zgłoszeń oraz perspektyw nawiązania współpracy z partnerami łotewskimi. Pierwszeństwo mają spółki zgłaszające się do udziału w targach w Rydze po raz pierwszy.

Liczba wyświetleń: 40

powrót