Aktualności

Zaproszenie do udziału w targach EKOGALA – międzynarodowych targach produktów i żywności wysokiej jakości

2019.08.29 12:00 , aktualizacja: 2019.09.10 10:49

Autor: Marzena Wardzyńska (RW), Wprowadzenie: Urszula Sabak-Gąska

Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza mazowieckich producentów zdrowej i ekologicznej żywności do udziału w XIII edycji EKOGALI – międzynarodowych targach produktów i żywności wysokiej jakości, które odbędą się w Jasionce k/Rzeszowa w dniach 6–7 grudnia 2019 r.

 

Przedsięwzięcie jest doskonałym miejscem do promocji swoich produktów i stwarza możliwości dotarcia do przedstawicieli sieci handlowych, supermarketów, sklepów ze zdrową żywnością, restauracji, hurtowni, mediów. Zainteresowanym producentom proponujemy bezpłatne skorzystanie z miejsca na stoisku Samorządu Województwa Mazowieckiego, przeprowadzenia degustacji oraz sprzedaży swoich artykułów.

 

Pytania prosimy kierować na adres: , nr tel.: 22 59 79 216.

 

Zainteresowanych udziałem w targach prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie do 20 września br. pocztą tradycyjną, na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, ul. Skoczylasa 4, 03-469 Warszawa lub drogą elektroniczną na adres: .

 

W przypadku dużego zainteresowania wydarzeniem informujemy, że przy wyborze współwystawcy kryterium będzie stanowiło: posiadanie certyfikatu ekologicznego, proponowany asortyment, członkostwo w Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze, wpis produktu na Listę Produktów Tradycyjnych, udział w konkursach oraz wydarzeniach promocyjnych realizowanych przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich zastrzega sobie prawo do wyboru uczestników spośród zgłoszonych propozycji oraz możliwość odwołania udziału w targach.

Pliki do pobrania

Rozmiar: 21 kB, Liczba pobrań: 130

Liczba wyświetleń: 61

powrót