Aktualności

Międzynarodowe Targi Rolno-Spożywcze „Riga Food 2019”

2019.07.11 09:40

Autor: Anna Gałkowska (KM), Wprowadzenie: Urszula Sabak-Gąska

Ambasada RP w Rydze zaprasza do udziału w Międzynarodowych Targach Rolno-Spożywczych „Riga Food 2019”. Wydarzenie odbywać się będzie w Centrum Wystawienniczym BT1 w Rydze w dniach 4–7 września 2019 r.

 

W ocenie organizatorów to największa impreza wystawiennicza branży rolno-spożywczej w krajach nadbałtyckich, która w zeszłym roku gościła przedstawicieli z 37 państw oraz zgromadziła prawie 40 tysięcy odwiedzających. Targi przeznaczone są dla podmiotów działających w sektorze żywnościowym. Wydarzenie jest dobrą okazją do zaprezentowania się polskich przedsiębiorców, gdyż produkcja spożywcza to jeden z głównych segmentów w strukturze polskiego eksportu na Łotwę.

 

Podobnie jak w latach ubiegłych, Ambasada RP na Łotwie we współpracy z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii RP organizuje stoisko, z którego bezpłatnie mogą skorzystać przedstawiciele małych i średnich firm z branży. W ramach stoiska przedsiębiorcy mają możliwość skorzystania z przestrzeni wystawienniczej o powierzchni 18 m² wyposażonej w niezbędne elementy. Przejazd i zakwaterowanie każdy uczestnik pokrywa we własnym zakresie.

 

Zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych oraz odwiedzenia strony internetowej poświęconej targom Riga Food.

 

Zgłoszenia oraz pytania prosimy kierować na adres: lub wraz z krótką informacją o profilu działalności spółki.

 

Decyzja o zakwalifikowaniu firmy do udziału w targach zostanie podjęta na podstawie kolejności zgłoszeń oraz perspektyw nawiązania współpracy z partnerami łotewskimi. Pierwszeństwo mają spółki zgłaszające się do udziału w targach w Rydze po raz pierwszy.

Liczba wyświetleń: 40

powrót