Aktualności

Zaproszenie do udziału w WARSAW FOOD EXPO 2019

2019.05.14 08:10 , aktualizacja: 2019.05.15 15:25

Autor: Adriana Jakubowska (RW), Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza mazowieckich producentów z branży przetwórstwa mięsnego, mleczarskiego, świeżych i przetworzonych owoców i warzyw, produktów zbożowych, wyrobów cukierniczych i piekarskich oraz napojów i alkoholi do udziału w III Międzynarodowych Targach Żywności Warsaw Food Expo.

 

Wydarzenie odbywać się będzie w dniach 12–14 września br. w Centrum Targowo – Kongresowym Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie.

 

Główną ideą przedsięwzięcia jest promocja polskiego przemysłu spożywczego oraz prezentacja nowości i trendów na rynku spożywczym. Jest to też doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów handlowych w ramach krajowego rynku jak również eksportu polskich produktów.

 

Zainteresowanym producentom proponujemy bezpłatne skorzystanie z miejsca na stoisku Samorządu Województwa Mazowieckiego, prezentację swoich produktów oraz ich sprzedaż.

Pytania prosimy kierować na adres: , nr tel.: 22 59 79 374.

 

Zainteresowanych udziałem w targach prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie do 19 czerwca br. pocztą tradycyjną, na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, ul. Skoczylasa 4, 03-469 Warszawa lub drogą elektroniczną na adres: .

 

W przypadku dużego zainteresowania wydarzeniem informujemy, że przy wyborze współwystawcy kryterium będzie stanowiło: członkostwo w Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze, wpis produktu na Listę Produktów Tradycyjnych, a także udział w konkursach oraz wydarzeniach promocyjnych realizowanych przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

 

Pliki do pobrania

Rozmiar: 22 kB, Liczba pobrań: 98

Liczba wyświetleń: 160

powrót