Aktualności

Zaproszenie do udziału w targach SMAKI REGIONÓW

2019.04.19 08:35

Autor: Agnieszka Maciołowska (RW), Wprowadzenie: Dorota Łucja Cichocka

Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza mazowieckich producentów wysokiej jakości żywności do udziału w XI edycji SMAKI REGIONÓW – Międzynarodowych Targów Produktów i Żywności Wysokiej Jakości, które odbędą się w Poznaniu w dniach 28–30 września br.

 

Międzynarodowe Targi Produktów SMAKI REGIONÓW to jedna z większych imprez targowych dla branży produktów regionalnych w Polsce i Europie. Uczestnictwo w przedsięwzięciu daje możliwość zaprezentowania swoich produktów, poszerzenia wiedzy, nawiązania nowych kontaktów biznesowych, a także odbycia spotkań branżowych dzięki uczestnictwie w bogatym programie wydarzeń towarzyszących targom.

 

Zainteresowanym producentom proponujemy bezpłatne skorzystanie z miejsca na stoisku Samorządu Województwa Mazowieckiego. Pytania prosimy kierować na adres: lub pod nr tel.: 22 59 79 335.

Zainteresowanych udziałem w Targach SMAKI REGIONÓW prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie do 31 maja br. pocztą tradycyjną na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, ul. Skoczylasa 4, 03-469 Warszawa lub drogą elektroniczną na adres:

 

W przypadku dużego zainteresowania wydarzeniem informujemy, że przy wyborze współwystawcy kryterium będzie stanowiło: członkostwo w Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze, oferowanie produktów wpisanych na Listę Produktów Tradycyjnych, udział w konkursach oraz wydarzeniach promocyjnych realizowanych przez Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz posiadanie certyfikatu ekologicznego. Dojazd i pobyt w Poznaniu uczestniczy organizują we własnym zakresie. Ponadto informujemy, iż w wypadku braku zgłoszeń lub niskiego zainteresowania przez firmy udziałem w targach, Samorząd Województwa Mazowieckiego zastrzega sobie prawo do odwołania własnego udziału w ww. przedsięwzięciu.

Pliki do pobrania

Rozmiar: 22 kB, Liczba pobrań: 138

Liczba wyświetleń: 93

powrót