Aktualności

Zaproszenie do udziału w targach NATURA FOOD

2019.04.16 11:50

Autor: Agata Kowalczyk (RW), Wprowadzenie: Dorota Łucja Cichocka

Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza mazowieckich producentów wysokiej jakości żywności do udziału w XII edycji NATURA FOOD – Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej. Wydarzenie odbędzie się w hali Expo - Łódź w dniach 18-20 października br.

 

Targi NATURA FOOD, jako jedna z najważniejszych imprez poświęconych żywności ekologicznej oraz produktom regionalnym i tradycyjnym, na stałe wpisała się do kalendarza imprez targowych tej branży. Uczestnictwo w przedsięwzięciu daje możliwość zaprezentowania swoich produktów, poszerzenia wiedzy, nawiązania nowych kontaktów biznesowych, a także odbycia spotkań branżowych dzięki uczestnictwie w bogatym programie wydarzeń towarzyszących Targom.

Zainteresowanym producentom proponujemy bezpłatne skorzystanie z miejsca na stoisku Samorządu Województwa Mazowieckiego. Pytania prosimy kierować na adres: lub pod nr tel.: 22 59 79 151.

Zainteresowanych udziałem w Targach NATURA FOOD prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie do 20 maja br. pocztą tradycyjną na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, ul. Skoczylasa 4, 03-469 Warszawa lub drogą elektroniczną na adres: agata.kowalczyk@mazovia.pl.

 

W przypadku dużego zainteresowania wydarzeniem informujemy, że przy wyborze współwystawcy kryterium będzie stanowiło: członkostwo w Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze, wpis produktu na Listę Produktów Tradycyjnych, udział w konkursach oraz wydarzeniach promocyjnych realizowanych przez Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz posiadanie certyfikatu ekologicznego.

Pliki do pobrania

Rozmiar: 22 kB, Liczba pobrań: 93

Liczba wyświetleń: 93

powrót