Aktualności

Zaproszenia na Seminarium Biznesowe Polska – Sri Lanka, 26 kwietnia br.

2019.04.05 15:40

Autor: Mariusz Rukat (KM), Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

W imieniu Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii informujemy, że 26 kwietnia br. w Warszawie odbywać się będzie Seminarium Biznesowe Polska – Sri Lanka.

 

Wydarzenie organizowane jest przez Krajową Izbę Gospodarczą we współpracy z Ambasadą Sri Lanki. Obejmować będzie sesję rozmów handlowych B2B z udziałem polskich i lankijskich przedsiębiorców.

Seminarium odbędzie się w siedzibie Krajowej izby Gospodarczej przy ul. Trębackiej 4 w Warszawie, w godzinach 9:15–12:15.

 

Przedsięwzięcie organizowane jest w związku z wizytą misji gospodarczej w Polsce, przygotowanej przez Sri Lanka Export Development Board, w skład której wchodzi 12 firm  lankijskich  zainteresowanych podjęciem współpracy zarówno handlowej, jak i technologicznej z polskimi przedsiębiorstwami.
 
Wśród branż, które będą reprezentować firmy ze Sri Lanki znajdą się m.in.:

  • turystyka oraz ośrodki SPA (zainteresowanie podjęciem współpracy z polskimi tour-operatorami oraz ośrodkami SPA (Ajurweda);
  • branża kosmetyczna (producenci kosmetyków w Polsce i kosmetyki firmy Ajurweda);
  • ochrona środowiska (oczyszczalnie wody i ścieków, gospodarka odpadami);
  • produkty spożywcze: herbata i produkty pochodne; produkty spożywcze z orzecha kokosowego (organiczny olej kokosowy, wiórki, mąka kokosowa, mleczko kokosowe); przyprawy i zioła; - słodycze, ciasteczka, przekąski.

Zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych i poszukujących nowych rynków zbytu. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
 
Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie udziału poprzez wypełnienie formularza online do 23 kwietnia br.
 

Liczba wyświetleń: 54

powrót