Szkolenia

Uwaga – dodatkowy termin. Zaproszenie do udziału w szkoleniu: „Opłaty produktowe, opłaty na publiczne kampanie edukacyjne, opłaty wynikające z ustawy o bateriach i akumulatorach, opłaty wynikające z ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym, opłaty wynikające z ustawy o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji oraz rejestr podmiotów wprowadzających produkty, produkty w opakowaniach i gospodarujących odpadami (Rejestr – BDO) i baza BDO”, w dniu 29 listopada 2019 r. - BRAK WOLNYCH MIEJSC

2019.10.04 10:05 , aktualizacja: 2019.10.21 12:54

Autor: Agnieszka Kwiatkowska (OS), Wprowadzenie: Jerzy Lipka-Wołowski

Uwaga - dodatkowy termin. Departament Opłat Środowiskowych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie ponownie zaprasza przedsiębiorców, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą oraz przedstawicieli innych jednostek organizacyjnych na jednodniowe szkolenie dotyczące: opłat produktowych, opłat na publiczne kampanie edukacyjne, opłat wynikających z ustawy o bateriach i akumulatorach, opłat wynikających z ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym, opłat wynikających z ustawy o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji oraz rejestru podmiotów wprowadzających produkty, produkty w opakowaniach i gospodarujących odpadami (Rejestr – BDO) i bazy BDO.
 

Szkolenie odbędzie się 29 listopada 2019 r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 26 (sala konferencyjna na parterze).

 

Ideą spotkania jest przekazanie teoretycznej i praktycznej wiedzy z przedmiotowego obszaru. W trakcie szkolenia omówione zostaną aspekty praktyczne i prawne z zakresu ww. opłat. Trenerami prowadzącymi spotkania będą przedstawiciele Departamentu Opłat Środowiskowych. Szkolenie jest bezpłatne!
 

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o przesłanie faksem lub pocztą elektroniczną kompletnie i czytelnie wypełnionej (z zaznaczeniem jednego, wybranego terminu szkolenia) oraz własnoręcznie podpisanej karty zgłoszenia: faks: (22) 59-79-629; e-mail: oplaty.srodowiskowe@mazovia.pl

 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane otrzymają informację pocztą elektroniczną na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail.

 

W przypadku dodatkowych pytań do dyspozycji pozostają:

 • Justyna Król, Biuro Informacji i Koordynacji, Departament Opłat Środowiskowych,
  tel. 22 59 79 703

 • Łukasz Krzosek, Biuro Informacji i Koordynacji, Departament Opłat Środowiskowych,
  tel. 22 59 79 164

 • Agnieszka Kwiatkowska, Biuro Informacji i Koordynacji, Departament Opłat Środowiskowych,
  tel. 22 59 79 263

 • Magdalena Olejko, Biuro Informacji i Koordynacji, Departament Opłat Środowiskowych,
  tel. 22 59 79 292 .

Pliki do pobrania

Rozmiar: 174 kB, Liczba pobrań: 364
Rozmiar: 176 kB, Liczba pobrań: 301

Liczba wyświetleń: 786

powrót