Laur Marszałka

Znamy zwycięzców XIV edycji Konkursu o Laur Marszałka

2021.07.01 11:45 , aktualizacja: 2021.07.02 10:36

Autor: Dorota Łucja Cichocka, Wprowadzenie: Dorota Łucja Cichocka

  • Tort ozdobiony połówkami orzechów Laur zdobyło KGW w...
  • Słoik z miodem Laur w gr. pr....
  • Pasztet ułożony na liściach salaty Laur w gr. pr....
  • Skrawki wędzonej ryby z cebulą i warzywami Laur wzdobyło Gospodarstwo...
  • Przekrojona kostka sera Laur zdobyła Okręgowa...
  • Przyprawiona polędwica Laur zdobyły Zakłady Mięsne...
  • Ciasto drożdżowe na desce Laur w gr. przedsięb. w...

Ogłaszamy wyniki XIV edycji Konkursu o Laur Marszałka Województwa Mazowieckiego dla mazowieckich producentów żywności za najlepszy produkt roku 2020.

 

Do XIV edycji konkursu zakwalifikowało się 106 produktów żywnościowych, wytwarzanych przez mazowieckich producentów. Kapituła konkursu wyłoniła zdobywców Laurów i wskazała wyróżnionych.

 

W grupie producentów indywidualnych Laury zdobyli:

  • wyroby piekarnicze – Zofia Wójcik z Posiadał za chleb orzechowy,
  • wyroby cukiernicze – Koło Gospodyń Wiejskich w Tymiankach-Buciach za tort orzechowy,
  • przetwory mięsne, produkty pochodzenia zwierzęcego – Monika Tymińska z Tymianki-Adamy za pasztet z królika,
  • ryby i przetwory rybne – Koło Gospodyń Wiejskich „Kobylanki" w Kobylnicy za kobylnickiego szczupaka w białej zalewie,
  • owoce, warzywa, przetwory owocowe i warzywne, produkty pochodzenia roślinnego – Dariusz Marcinowski z Radziwiłłowa Mazowieckiego za ocet śliwkowy z Radziwiłłowa,
  • produkty mleczarskie – Dorota Dyga z Gąsiorowa za ser żółty z kozieradką,
  • miody – Przemysław Górlicki z Pawłowa za miód spadziowy,
  • napoje – Anna i Artur Elsner z Woli Cygowskiej za wino chabrowe.

Wyróżnienia w grupie producentów indywidualnych zdobyli:

  • wyroby piekarnicze – Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich w Myszadłach za chałkę jadowską na wiejskim maśle,
  • wyroby cukiernicze – Koło Gospodyń Wiejskich Kamyki w Kamionce za piankową bezę,
  • przetwory mięsne, produkty pochodzenia zwierzęcego – Koło Gospodyń Wiejskich „Goździczanki" w Goździku za goździkowe kiełbaski,
  • produkty mleczarskie – Śródborska Manufaktura Serów z Śródborza za harcerz - ser owczy dojrzewający,
  • miody – Marek Siulerzycki Pasieka Miodowego Marka z Serocka za miód faceliowy,
  • napoje – Monika Soczewka z Bestwin za nalewkę z kwiatów czarnego bzu.

Wyróżnienia Kapituły w grupie producentów indywidualnych zdobyli:

  • wyroby piekarnicze – Koło Gospodyń Wiejskich „Górnianki" w Bieszkowie Górnym za Chleb od Bieszkowianek,
  • owoce, warzywa, przetwory owocowe i warzywne, produkty pochodzenia roślinnego

– Koło Gospodyń Wiejskich w Goszczynie za pesto jabłkowe Ognista Włoszka,

– Anna Bagińska z Warszawy za surową żurawinę bagienną – przecier,

  • napoje – Stowarzyszenie „Miodowe Urzecze" z Wólki Dworskiej za miód pitny „Trójniak Urzecki".

W grupie przedsiębiorców Laury zdobyli:

  • wyroby piekarnicze – Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska" ze Słubic za chleb żytni 100 proc.,
  • wyroby cukiernicze – Zając w Kapuście A.M. Brońka, Wyrób Ciasta Drożdżowego z Warszawy za ciasto drożdżowe z kruszonką Zając w Kapuście,
  • przetwory mięsne, produkty pochodzenia zwierzęcego – Zakłady Mięsne Somianka za polędwiczkę królewską dojrzewającą,
  • ryby i przetwory rybne – Gospodarstwo Rolne Piotr Dec z Grzegorzewic za przysmak Cystersów,
  • owoce, warzywa, przetwory owocowe i warzywne, produkty pochodzenia roślinnego – Gospodarstwo „Pod Jastrzębcem" - Andrzej Ciołkowski z Iłowa za syrop buraczany z Iłowa,
  • w kategorii produkty mleczarskie – Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Siedlcach za ser mozzarella,
  • napoje – R. Dziliński, Rafał Dziliński z Ciechanowa za nalewkę z jagody kamczackiej 18proc.

Wyróżnienia w grupie przedsiębiorców zdobyli:

  • wyroby piekarnicze – Piekarnia Hanna Milewska Przedsiębiorstwo w spadku z Sońska za Chleb żytni z suszonymi pomidorami i czosnkiem,
  • wyroby cukiernicze – Stara Lodziarnia Klaudia Szymanik z Sokołowa Podlaskiego za Lody tradycyjne,
  • przetwory mięsne, produkty pochodzenia zwierzęcego – Balcerczyk Edward z Myszyńca za Kurpiowską polędwicę dojrzewającą,
  • przetwory mięsne, produkty pochodzenia zwierzęcego – Zakład Produkcyjno-Usługowy „Sekret smaku" Joanna Gronowska z miejscowości Łukowo za Pasztet z gęsi,
  • owoce, warzywa, przetwory owocowe i warzywne, produkty pochodzenia roślinnego – Zielono mi Agnieszka Jarosińska z miejscowości Grzędy za borówkę amerykańską konfiturę z kwiatem lawendy,
  • owoce, warzywa, przetwory owocowe i warzywne, produkty pochodzenia roślinnego – Stowarzyszenie „Witamina Ducha" z Brudzenia Dużego za Witamina Ducha – olej rzepakowy tłoczony na zimno,
  • owoce, warzywa, przetwory owocowe i warzywne, produkty pochodzenia roślinnego – „Smaki i aromaty" Anna Langowska z Warszawy za truskawki z amaretto.

Liczba wyświetleń: 449

powrót