Ekokonkursy

XV edycja „Konkursu – zbiórka surowców wtórnych”

2018.11.30 08:45 , aktualizacja: 2019.06.25 13:18

Autor: Marta Izdebska (PZ), Wprowadzenie: Dorota Łucja Cichocka

Zarząd Województwa Mazowieckiego w dniu 28 listopada 2018 r. podjął Uchwałę nr 22/3/18 w sprawie  zorganizowania XV edycji „Konkursu – zbiórka surowców wtórnych”.

 

Departament Gospodarki Odpadami Emisji i Pozwoleń Zintegrowanych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie serdecznie zaprasza przedszkola, szkoły podstawowe i szkoły średnie z terenu województwa mazowieckiego do wzięcia udziału w kolejnej – XV edycji „Konkursu – zbiórka surowców wtórnych”.

 

Organizacja tego przedsięwzięcia przyczynia się również do pogłębienia świadomości i zrozumienia zależności między człowiekiem a środowiskiem. Jest to nieodłącznym elementem w zwiększeniu poczucia odpowiedzialności wśród społeczeństwa za stan otaczającego nas świata. Edukacja ekologiczna jest zadaniem długofalowym, wysiłek wkładany teraz w kształtowanie dzieci i młodzieży zaowocuje w przyszłości właściwymi zachowaniami służącymi poprawie jakości środowiska naturalnego.

 

Dodatkowe informacje o Konkursie można uzyskać w Departamencie Gospodarki Odpadami, Emisji i Pozwoleń Zintegrowanych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie w Wydziale Gospodarki Odpadami pod numerami tel.: (022) 59-79-093 oraz (022) 59-79-480.

 

Rozstrzygnięcie XV edycji "Konkursu - zbiórka surowców wtórnych"

Liczba wyświetleń: 1683

powrót