Konsultacje społeczne

Zaproszenie na otwarte spotkanie konsultacyjne projektu „Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla województwa mazowieckiego”

2014.08.19 13:30 , aktualizacja: 2014.08.19 14:57

Autor: Krzysztof Rodziewicz (NI), Wprowadzenie: Małgorzata Wielechowska

Zarząd Województwa Mazowieckiego zaprasza wszystkich zainteresowanych na otwarte spotkanie konsultacyjne projektu dokumentu pn. „Plan zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla województwa mazowieckiego”.

 

Spotkanie odbędzie się 26 sierpnia br. w godzinach od 1200 do 1600 w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie, ul. Jagiellońska 26, sala konferencyjna na parterze.

 

Każdy będzie miał możliwość zapoznania się z projektem dokumentu oraz wziąć udział w dyskusji, a także zgłosić uwagi, opinie i wnioski.

 

Spotkanie jest organizowane w ramach trwających w dniach 11 sierpnia–1 września br. konsultacji „Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla województwa mazowieckiego”.

 

Projekt „Planu Transportowego” zamieszczony został na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie pod adresem: www.mazovia.pl oraz www.bip.mazovia.pl .

Liczba wyświetleń: 393

powrót