Kalendarz

V.S.O.P., Rewia mody osób dojrzałych

2006.02.20 00:00

Autor: Administrator, Wprowadzenie: Administrator

23 lutego (w tłusty czwartek) od godziny 16.00 w sali widowiskowej Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie przy ul. Elektoralnej 12 odbędzie się "V.S.O.P. - Rewia mody osób dojrzałych". Siedemnaście pań i trzech panów z Mazowieckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zaprezentuje wiosenną modę dla starszych osób.

Zobaczymy modę całodniową, sportową, koktailową i wieczorową. Interesujące dodatki: szale, aplikacje, kapelusze, korale, biżuteria. Obok prezentacji kolekcji, zobaczymy również aranżowane scenki (np. przyjęcie z okazji „złotych godów”, bal ostatkowy). Posłużą one za praktyczna podpowiedź: co z czym połączyć i na jaką okazję.

Jako modele wystąpią wyłącznie amatorzy (17 pań i 3 panów). Wspierani są przez profesjonalistów: wizażystki, fryzjerów artystycznych, stylistki (m. in. Agatę Klepacką współpracującą z magazynem „Avanti”), choreografa (Michał Margas, aranżujący pokazy m. in. w hotelu Sheraton, na Targach Mody Ślubnej, dla firmy pończoszniczej Gatta).

Osoby dojrzałe (50-80 lat) będą mogły zobaczyć na przykładach, jak nosić się wytwornie, elegancko lub po prostu schludnie a wygodnie. Rewia mody w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki będzie praktyczną wskazówką, jak skomponować miły oku strój w oparciu o zawartość domowych szaf. Pokaz wesprze firma CiA i kilka innych, posiadających stoiska w Centrum Handlowym Wola Park.

Wstęp jest ograniczony i biletowany. Dla dziennikarzy - wstęp wolny.

Liczba wyświetleń: 334

powrót