Aktualności

Młodzi radni dziękują pracownikom służby zdrowia

2020.04.20 15:55 , aktualizacja: 2020.04.23 12:14

Autor: Wydział Komunikacji Zewnętrznej, Wprowadzenie: Urszula Sabak-Gąska

Kolaż 12 zdjęć młodych radnych - każdy trzyma przed sobą dużą kartkę z napisem dziękujemy Młodzi radni z Mazowsza...

Nie zapominamy o przekazywaniu placówkom medycznym niezbędnych środków  ochrony osobistej, które pomagają w ochronie przed zakażeniem COVID-19. Pamiętajmy jednak także, że potrzebują oni wsparcia na co dzień od każdego z nas.

 

Coraz częściej pojawiają się informacje o dyskryminowaniu pracowników służby zdrowia, ze względu na znacznie większe prawdopodobieństwo zetknięcia się z wirusem COVID-19. Ich ciężka praca jest niedoceniana, a oni sami spotykają się z niezrozumieniem i wykluczeniem. Młodzieżowy Sejmik Województwa Mazowieckiego przyłączył się do akcji #dziękujemylekarzom, by w ten sposób wyrazić swoje uznanie dla ich codziennego wkładu w walkę z koronawirusem:

 – Nie da się wyrazić słowami wdzięczności za ogrom pracy, jaką wykonują teraz pracownicy medyczni: lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni i każdy, kto przyczynia się do walki z koronawirusem. Jako Młodzieżowy Sejmik Województwa Mazowieckiego chociaż symbolicznie chcemy podziękować i docenić ich poświęcenie w tych trudnych czasach - podkreślają młodzi radni.

 

Liczba wyświetleń: 136

powrót