Aktualności

Nagroda dla samorządu Mazowsza podczas World Travel Show

2019.10.21 08:35 , aktualizacja: 2019.10.21 11:36

Autor: Opr. na podst. zebr. mat., Wprowadzenie: Jerzy Lipka-Wołowski

  • Organizatorzy uznali, że...
  • Nagrodę od organizatorów za...
  • Stoisko Samorządu...
  • Międzynarodowe Targi...

Stoisko Samorządu Województwa Mazowieckiego otrzymało nagrodę podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych World Travel Show. Uznano, że „Mazowsze serce Polski” jest najpiękniejszym stoiskiem targowym.

 

Nagrodę przyznali organizatorzy imprezy, która odbywa się w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Wyróżnienie odebrała zastępca dyrektora Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki UMWM Izabela Stelmańska.

 

Międzynarodowe Targi Turystyczne World Travel Show to jedno z najważniejszych wydarzeń targowych branży turystycznej w Polsce. To jedyne w Polsce targi turystyczne, które otrzymały certyfikat UFI – Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego.

W tegorocznej IV edycji wydarzenia, która potrwa do niedzieli, 20 października, uczestniczą touroperatorzy, kontrahenci i eksperci z branży turystycznej z całego świata. Impreza jest doskonałą okazją do nawiązania relacji biznesowych, pozyskania nowych klientów i odkrycia nieznanych dotąd rynków. To świetna okazja dla wszystkich, którzy szukają nowych inspiracji do podróżowania.

 

Więcej informacji dostępne na stronie.

Liczba wyświetleń: 383

powrót