Aktualności

Poznaj PRO(W)ste historie

2019.06.18 11:50 , aktualizacja: 2019.06.18 13:10

Autor: Marcin Rzońca (RW), Wprowadzenie: Dorota Łucja Cichocka

  • Dziecięce ręce w opaskach odblaskowcyh Unia Europejska dba takze o...
  • Radny Adam Orliński przy stoisku Mazowsza Stoisko odwiedzją także...
  • Goście stoiska stoją przy kole fortuny Kampania rozpoczęła się 12...
  • Gadżety promocyjne Kampanię patronatem objęło...
  • Widok na sceną i siedzącą publiczność PRO(W)ste historie były...

2019 rok to rok nie tylko wyborów europejskich. To także rok jubileuszu 15- lecia Polski w Unii Europejskiej. Dlatego w ramach Pomocy Technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 Biuro Regionalne Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w Departamencie Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego realizuje autorską akcję informacyjną pod nazwą „PRO(W)ste historie – 15 lat województwa mazowieckiego w Unii Europejskiej”.

 

Spotkajmy się!

Już od maja można nas spotkać na stoiskach promocyjnych na wielu imprezach plenerowych – dniach miast i regionów, dożynkach, regionalnych świętach. Na stoisku czeka wiele atrakcji, wydawnictw informacyjnych, konkursów i pamiątek z obecności Mazowsza w Unii Europejskiej.

Byliśmy już na Mazowieckich Dniach Rolnictwa w Płońsku /Poświętnym (15 czerwca), Weselu Kurpiowskim w Kadzidle (16 czerwca), a w maju m.in. na Mazowieckich Dniach Rolniczych i Przedsiębiorczości w Sochaczewie  (12 maja) i Giełdzie Rolniczej w Łącku (19 maja).

 

To nie koniec

Już wkrótce z „PRO(W)stymi historiami” odwiedzimy Pułtusk (Jarmark Średniowieczny 22 czerwca); Dębe Wielkie (Święto Gminy 23 czerwca); Zlot Starych Traktorów w Woli Rasztowskiej (29 czerwca); Turniej Smaków na Zamku w Liwie (30 czerwca) oraz Miodobranie w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu (7 lipca). Zapraszamy do odwiedzania naszego stoiska – w konkursie Koło Fortuny można wygrać wiele cennych nagród.

Warto pamiętać, że dzięki członkostwu i aktywności Polski i Mazowsza w Unii Europejskiej rzeczywistość wokół nas zmieniła się i to ciągle na lepsze.

Liczba wyświetleń: 311

powrót