Aktualności

Zarząd Mazowsza wspiera WOŚP!

2019.01.11 14:50 , aktualizacja: 2021.01.28 14:55

Autor: opr. WKZ, Wprowadzenie: Dorota Łucja Cichocka

  • marszałek Adam Struzik przykleja serduszko akcji WOŚP mieszkance Płocka Gorąca atmosfera,...
  • identyfikator wicemarszałka Rafała Rajkowskiego, na którym widnieje zebrana kwota na WOŚP1430 zł Wicemarszałek Rafał...
  • do puszki trzymanej przez m.in.marszałka wrzuca pieniądze mieszkaniec Płocka Marszałek Adam Struzik z...
  • model wozu strazackiego w miniaturze Na licytację trafił mini...
  • marszałek Adam Struzik trzyma kałamarz, który wystawiony został na licytację Kałamarz jest także do...
  • scenaw galerii handlowej, na niej stoją wolontariusze zbiórki, wokół sceny tańczące dzieci Marszałek Adam Struzik...

Wielka Orkiestry Świątecznej Pomocy wraz ze wszystkimi ludźmi dobrych serc połączyła siły, by w tym roku wspomóc specjalistyczne szpitale dziecięce. Marszałek Adam Struzik i wicemarszałek Rafał Rajkowski wsparli akcję, wcielając się w wolontariuszy w Płocku i Radomiu.

 

Orkiestra zagrała z prawdziwie pozytywną energią w całej Polsce. Gorąca atmosfera, towarzysząca całej akcji rozgrzała wiele ludzkich serc. Deklarowana na ten moment kwota 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to 92 143 798 zł.

 

Wspierają i pomagają

Marszałek Adam Struzik z najbliższą rodziną pojawił się w charakterze wolontariusza w płockiej Galerii Mazovia. Przekazał również kilka przedmiotów na licytacje WOŚP, m.in.: model wozu strażackiego, który otrzymał od druhów z OSP Gąbin oraz pióro z kałamarzem. W Płocku akcję WOŚP wspierał także dyrektor płockiej delegatury urzędu marszałkowskiego Tomasz Kominek.

 

– To, co robi Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy dla naszych placówek zdrowia jest niezwykle ważne. Kilkadziesiąt milionów złotych każdego roku trafia na doposażenie szpitali w specjalistyczny i nowoczesny sprzęt, który służy noworodkom, dzieciom, ale też pomaga w godnej opiece seniorom. Cieszę się, że każdego roku coraz więcej osób otwiera swoje serca. Dziękuję wszystkim darczyńcom – zaznaczył marszałek Adam Struzik.

 

Wicemarszałek Rafał Rajkowski także w tym roku wspierał akcję WOŚP.

 

– Z roku na rok jest nas coraz więcej i pobijamy rekordy zebranych pieniędzy, co jest tylko dowodem na to, że to wydarzenie łączy obywateli, działamy dla jednego, wspólnego celu – aby pomóc tym najbardziej potrzebującym – podkreślił wicemarszałek Rafał Rajkowski.

 

Orkiestra gra

Ciekawe aukcje i licytacje trwają nadal. Każdego, kto chciałby włączyć się jeszcze w pomoc innym zapraszamy do śledzenia strony WOŚP.

Liczba wyświetleń: 861

powrót