Aktualności

Przyjazny Urząd z Wawrzynem Jakości

2018.06.29 14:35 , aktualizacja: 2018.07.03 13:02

Autor: Dorota Łucja Cichocka, Wprowadzenie: Dorota Łucja Cichocka

  • Zastępca departamentu...
  • Dwie statuetki i dyplom Urząd marszałkowski zdobył...
  • Statuetka w kdztałcie pióra Urząd otrzymał również...
  • Statuetka w kształcie wieńca z liści UMWM otrzymał również...
  • Dyrektor odbiera nagrodą Sekretarz Województwa –...

W Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie podczas uroczystej gali Sekretarz Województwa – Dyrektor Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego Waldemar Kuliński przyjął certyfikat „Przyjazny Urząd” oraz dwa inne szczególne wyróżnienia – „Wawrzyn Jakości” i „Srebrny Laur”.

 

O nagrodzie

Znak Jakości „Przyjazny Urząd” przyznawany jest przez Kapitułę Ekspertów – naukowców specjalizujących się w problematyce administracji publicznej, zarządzania jakością i zarządzania publicznego. Konkurs promuje jednostki sektora publicznego wyróżniające się wysoką jakością obsługi klienta, profesjonalizmem i rzetelnością w działaniu oraz nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie kultury pracy. „Przyjaznym Urzędem” zostaje organizacja stosująca wysokie standardy jakości w obsłudze klienta i świadczeniu usług publicznych, rzetelna i profesjonalna, wdrażająca nowoczesne i efektywne rozwiązania w zarządzaniu. To organizacja, która inwestuje w pracowników i jest otwarta na potrzeby obywateli.  

 

Wawrzyn Jakości

W ocenie kapituły konkursu Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie odnotował najwyższy skok jakościowy od poprzednio przeprowadzonej certyfikacji. Fakt ten uhonorowano przyznając urzędowi Wyróżnienie Specjalne Zarządu Instytutu „Warzyn Jakości”. Urząd otrzymał również dodatkowe wyróżnienie specjalne – „Srebrny Laur” konkursu „Przyjazny Urząd”.

 

– Bardzo mnie cieszy to niezwykłe wyróżnienie, bo to nasz wspólny sukces – wszystkich pracowników urzędu marszałkowskiego. Ludzi wykonujących swoją pracę najlepiej, jak potrafią, zaangażowanych i skupionych na naszym wspólnym celu – tworzeniu urzędu życzliwego klientowi, odpowiedzialnego społecznie i po prostu przyjaznego – podkreślił Sekretarz Województwa – Dyrektor Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego Waldemar Kuliński.

Liczba wyświetleń: 606

powrót