Aktualności

Sportowe wyróżnienia

2018.02.05 10:05 , aktualizacja: 2018.02.06 11:07

Autor: Grzegorz Skolimowski (OR), Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

 • Bal Mistrzó Sportu w gminie Sadowne, na scenie najlepsza sportmenka 2017 roku i gratulująca jej wicemarszałek Janina Ew Orzełowska Anna Szyszka, biegaczka...
 • scena, stoją wicemarszałek Janina Ewa Orzełowska i przedstzwiciele klubu sportowegoWicher Podczas uroczystej gali...
 • rzeczy podarowane przez sportowców i sponsorów na licytację Dochód z licytacji...

Podczas uroczystej gali klubu sportowego „Wicher” nagrodzono najpopularniejszych sportowców gminy Sadowne. Puchary zwycięzcom wręczyła wicemarszałek Janina Ewa Orzełowska.

 

Promocja sportu

W Gminnej Hali Sportowej w Sadownem podsumowano dokonania sportowców w minionym roku. Najlepszą sportsmenką 2017 roku w gminie Sadowne została Anna Szyszka, biegaczka długodystansowa, reprezentująca klub LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża. Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika dla najlepszego sportowca trafił w ręce Adama Dobosza – piłkarza, grającego obecnie w barwach klubu „Elana” Toruń.

 

– Cieszę się, że w gminie Sadowne jest tak wiele osób zaangażowanych w sport. Plebiscyty są nagrodą dla sportowców za ich ciężką pracę i motywacją do osiągania coraz większych sukcesów. Gratuluję wyróżnionym i życzę dobrych startów w kolejnych latach – podkreśliła wicemarszałek Janina Ewa Orzełowska.

 

Najlepsi piłkarze

 1. Tomasz Kowalczyk
 2. Karol Podleś
 3. ex aequo Mariusz Uziębło i Konrad Kandulski

 

Nadzieja piłkarska:

 1. Piotr Sadowski
 2. Kamil Sówka
 3. Maciej Szymanik

 

Najlepsi siatkarze:

 1. Wojciech Kądziela
 2. Tomasz Małetka
 3. Dariusz Wycech.

 

Szczytny cel

W trakcie Balu Mistrzów Sportu zlicytowano rzeczy przekazane przez zawodników i sponsorów. Dochód z licytacji będzie przeznaczony na działalność „Wichra”, a także na pokrycie kosztów leczenia chorej na mukowiscydozę Natalki z Sadownego.

Liczba wyświetleń: 272

powrót