Aktualności

Nowy gmach starostwa

2018.01.29 09:35 , aktualizacja: 2018.01.29 10:38

Autor: Monika Gontarczyk, Wprowadzenie: Monika Gontarczyk

  • gmach budynku z zewnątrz Mieszkańcy powiatu...
  • marszałek i starosta z medalem i dyplomem Wydarzenie stało się okazją...
  • zebrani w holu starostwa Uroczystość przyciągnęła...
  • sala z okrągłym stołem W tej sali będą się...

Mieszkańcy powiatu garwolińskiego sprawy leżące w kompetencjach starostwa załatwią wreszcie w jednym miejscu. Starostwo Powiatowe ma bowiem nową siedzibę przy ul. Mazowieckiej 26 w Garwolinie.  

 

Oficjalne otwarcie nowo wybudowanego obiektu odbyło się w sobotę, 27 stycznia. Wśród zaproszonych gości był m.in. marszałek Adam Struzik, który na ręce starosty Marka Chciałowskiego przekazał Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”.

 

– Władze powiatu garwolińskiego tej i poprzednich kadencji mogą być dumne z wkładu w rozwój województwa. Panie Starosto dziękuję za osobisty wkład w realizację tej imponującej inwestycji, ale przede wszystkim dziękuję, za bycie liderem wspólnoty, która prężnie się rozwija i życzę, abyśmy nadal wspólnie budowali Mazowsze – dziękował marszałek.

 

Licznie przybyli mieszkańcy mieli okazję zwiedzić obiekt i przy okazji sprawdzić, w których pokojach znajdują się interesujące ich wydziały czy biura. Na wszystkich gości czekał słodki poczęstunek.

 

Budowa nowej siedziby trwała 2,5 roku. Łączny koszt przedsięwzięcia, razem z wyposażeniem, wyniósł ponad 28 mln zł. Przenosiny poszczególnych wydziałów starostwa potrwają do 17 lutego.

Liczba wyświetleń: 604

powrót