Aktualności

Spełniamy międzynarodowe standardy

2017.11.10 13:40 , aktualizacja: 2017.11.14 13:20

Autor: oprac. Monika Gontarczyk, Wprowadzenie: Monika Gontarczyk

  • statuetki stoją na stoliku Urząd marszałkowski...
  • na scenie dyrektor stoi obok prezesa i wiceprezec PBPC Nagrodę odebrał Waldemar...
  • przedstawiciele form stoją na scenie Grono tegorocznych...
  • przedstawicele urzędu trzynajądyplom i statuetkę Od lewej: Waldemar Kuliński...
  • dyrektor przermawia na scenie W tak uroczystej chwili nie...

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie znalazł się wśród 12 instytucji i firm z całego kraju, które z powodzeniem stosują międzynarodowe standardy zarządzania.

 

Tegoroczna gala wręczenia wyróżnień odbyła się pod hasłem „Łączy nas jakość”. Jej pomysłodawcą jest Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. Firma z blisko sześćdziesięcioletnim doświadczeniem w obszarze badań wyrobów, certyfikacji osób i systemów zarządzania oraz szkoleń. Jest członkiem Międzynarodowej Sieci Jednostek Certyfikujących IQNet (International Quality Net).  

 

Podczas XXII Polskiego Dnia Jakości, urząd marszałkowski Mazowsza reprezentowali Waldemar Kuliński Sekretarz Województwa – Dyrektor Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego oraz Tamara Borkowska pełnomocnik ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania.

 

–Jestem wielce zaszczycony, że przyznano nam tę nagrodę. Cieszę się i jednocześnie dziękuję, że naszą pracą zyskaliśmy uznanie. Oczywiście nie byłoby tej nagrody gdyby nie grono współpracowników odpowiedzialnych za świadczenie naszych usług na najwyższym poziomie. Im także bardzo dziękuję – mówił dyrektor Waldemar Kuliński.

 

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego jest wojewódzką samorządową organizacyjną działającą w formie jednostki budżetowej. Został utworzony 1 stycznia 1999 roku. Zajmuje się realizacją zadań w obszarze usług publicznych maksymalizując ich wartość dla obywateli Mazowsza.

Liczba wyświetleń: 625

powrót