Aktualności

Festyn dla calej rodziny

2017.06.19 15:35 , aktualizacja: 2017.06.20 09:08

Autor: Grzegorz Skolimowski, (OR), Wprowadzenie: Dorota Łucja Cichocka

  • Grupa dzieci na scenie Występ wokalny...
  • Mieszkańcy Hołubli na widowni Festyn cieszył się dużym...
  • Postać Mai i FIlipa w grupie dzieci Animatorzy, przebrani za...
  • Wicemarszałek Janina Ewa Orzełowska podczas festynu w Hołubli stoi na scenie w grupie ludzi Oficjalne wystąpienia, fot....

Słoneczna pogoda, czas spędzony z rodziną, atrakcje i konkursy – tak można podsumować Festyn rodzinny, który odbył się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Hołubli (powiat siedlecki). Ze zgromadzonymi rodzinami spotkała się wicemarszałek Janina Ewa Orzełowska.

 

Moc atrakcji

Organizatorzy przygotowali konkursy, w których dzieci i młodzież szkolna mogła zaprezentować swoje talenty. Nie zabrakło również konkurencji wymagających udziału dziecka i rodzica. Rodziny rywalizowały w „Łamańcach językowych”, konkursie ekologicznym i zmaganiach plastycznych „Moja rodzina”. Bogatą ofertę artystyczną przygotowaną przez uczniów można było podziwiać na głównej scenie. Oprócz zdolności wokalnych, teatralnych i układów tanecznych, młodzież zaprezentowała umiejętności lingwistyczne. Dodatkowymi atrakcjami były „dmuchańce”, prezentacje strażackie i pokaz zumby. O dobrą zabawę najmłodszych uczestników dbali animatorzy, przebrani za postacie ze znanej i lubianej bajki „Pszczółka Maja”.

 

Podsumowanie konkursów

Jednym z ostatnich punktów Festynu było wręczenie nagród laureatom konkursów. Upominki ufundowane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego, które wręczyła wicemarszałek Janina Ewa Orzełowska, otrzymali finaliści poszczególnych konkurencji.

Liczba wyświetleń: 450

powrót