Aktualności

Summer Młodzik Cup 2017

2017.06.12 10:25

Autor: Joanna Wołczyńska (OR), Wprowadzenie: Monika Gontarczyk

  • chłopiec w czerwonej koszulce biegnie z piłką w trakcie meczu Dobre podanie i można...
  • rafał Rajkowski wkłada medaln na szyję jednego z zawodników Członek zarządu Rafał...
  • dwóch zawodników w trakcie próby przejęcia piłki O piłkę czasem trzeba...
  • Zdjęcie grupowe drużyn sobotniego turnieju Drużyny biorące udział w...

W sobotę odbyły się pierwsze rozgrywki w ramach III Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego Summer Młodzik Cup 2017, w których wystąpili piłkarze z rocznika 2007. Członek zarządu Rafał Rajkowski mocno kibicował drużynom, a na zakończenie wręczył nagrody.

 

Wielkie emocje

W turnieju wzięło udział 16 zespołów podzielonych na dwie grupy. Wybrano system gry „każdy z każdym”, co oznaczało, że każdy zespół rozegrał po 10 spotkań i każdy grał do końca. Zespoły z początkowych miejsc 1–4 walczyli o końcową pozycję 1–8, natomiast z miejsc 5–8 o ostateczne miejsce w przedziale 9–16.

 

W meczu o trzecie miejsce zagrali „Radomiak Radom” z „Orlikiem Radom”. Wyższość drużyny przeciwnej musiał uznać Orlik i tym samym zająć miejsce tuż za podium.

 

Finał

W wielkim finale spotkały się drużyny, które nie przegrały w tym turnieju żadnego starcia: „Młodzik Radom” oraz „Soccer Ropczyce”. Ostatnia rozgrywka była bardzo zacięta, w regulaminowym czasie gry wynik brzmiał 1:1. Sędzia zarządził serię rzutów karnych, w której lepsi okazali się piłkarze z Ropczyc, pokonując ostatecznie rywali 2:1.

 

Sobotni turniej, jak i cały cykl Summer Młodzik Cup 2017 rozgrywany jest pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Prezydenta Miasta Radomia.

Liczba wyświetleń: 492

powrót