Aktualności

Sportowa rywalizacja w Warce

2016.12.19 14:15 , aktualizacja: 2017.06.03 09:56

Autor: Joanna Wołczyńska (OR), Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

  • Członek zarządu Rafał Rajkowski ze zwycięską drużyną Footbal Academy Gostynin fot. ROZPN Radom
  • Młodzież rywalizuje na boisku fot. ROZPN Radom
  • Najlepsi zawodnicy turnieju z pucharami i nagrodami

V Memoriał Władysława Kramczyka za nami. Na odbywającej się w miniony weekend w miejskim Centrum Sportu i Rekreacji prestiżowej imprezie, zawodników w sportowej rywalizacji wspierał m.in. członek zarządu Rafał Rajkowski.

 

Wysoki poziom

W tegorocznej edycji rywalizowały 4 najlepsze ekipy z regionu radomskiego z rocznika 2006: Broń Radom, Junior Radom, Orlik Radom, Młodzik Radom, a także gospodarze imprezy Klub Sportowy Warka. O zwycięstwo powalczyły również Płońska Akademia Futbolu, Pogoń Siedlce, Agape Warszawa, Znicz Pruszków oraz Futbol Academy Gostynin, która nie miała sobie równych i zdobyła I miejsce.
Członek zarządu Rafał Rajkowski podarował zwycięskiej drużynie piłki, pogratulował wszystkim zawodnikom zaciętej walki i życzył  sukcesów na drodze sportowej.

 

Wspomnienie

Władysław Kramczyk przez blisko 12 lat był prezesem radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Zmarł 29 grudnia 2011 r. Był zdobywcą wielu nagród i wysokiej rangi odznaczeń. Wyróżniony m.in. medalem Bene Merenti Civitas Radomiensis („Dobrze Zasłużonemu – Społeczeństwo Radomskie”).

 

 

Liczba wyświetleń: 355

powrót