Aktualności

Wyróżnienie dla służby zdrowia

2016.09.23 15:15 , aktualizacja: 2016.10.04 13:36

Autor: Agnieszka Pazio, (OR), Wprowadzenie: Dorota Łucja Cichocka

  • Powitanie uczestników uroczystości fot. T. Stefański
  • Przemawia Elżbieta Lanc fot. T. Stefański
  • Zaproszeni goście fot. T. Stefański

Trudna, odpowiedzialna i wymagająca prawdziwego powołania – to codzienna praca w służbie zdrowia. Od 25 lat Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych regionu siedleckiego prężnie działa na rzecz opieki nad pacjentami. Zwieńczeniem obchodzonego jubileuszu jest Medal Pamiątkowy ,,Pro Masovia’’, który w imieniu marszałka województwa wręczyły wicemarszałek Janina Ewa Orzełowska oraz członek zarządu Elżbieta Lanc.

 

Słowa uznania

Dziękuję Państwu za opiekę i wsparcie emocjonalne jakie okazujecie pacjentom w najtrudniejszych chwilach, za to że z ogromną empatią i zrozumieniem pochylacie się nad tymi, którzy potrzebują pomocy – podkreśliła wicemarszałek Janina Ewa Orzełowska.

Jestem pełna uznania dla Państwa codziennej pracy – profesjonalizmu, determinacji  i specjalistycznej wiedzy. Profesje medyczne należą do zawodów zaufania publicznego, dlatego jestem przekonana, że Państwa postawa i niezwykłe dokonania będą zawsze spotykać się  z należytym szacunkiem – dodała członek zarządu Elżbieta Lanc.

 

25 lat istnienia…

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych regionu siedleckiego powstała w 1991 r. Na przestrzeni lat, poprzez swoją działalność, nieustanie dąży do podnoszenia świadczonych usług oraz standardów służby zdrowia. Obecnie liczy 323 położnych i 2965 pielęgniarek.

Obchodzony jubileusz był także okazją do uhonorowania zasłużonych pracowników dyplomami uznania. Po łzach wzruszenia, podziękowaniach i gratulacjach przyszedł czas na muzykę, o którą zadbali młodzi artyści sceny siedleckiej. 

Liczba wyświetleń: 342

powrót