Aktualności

Prawo jazdy

2016.05.20 15:15 , aktualizacja: 2016.05.23 08:28

Autor: Biuro Prasowe UMWM, Wprowadzenie: Marcin Molski

  • egzamin praktyczny na placu manewrowym Fot. arch. WORD w Warszawie
  • głos zabiera sekretarz województwa - dyrektor urzędu marszałkowskiego województwa mazowieckiego Waldemar Kuliński Fot. arch. WORD w Warszawie
  • instruktarz pierwszej pomocy przedmedycznej Fot. arch. WORD w Warszawie
  • samochód nauki jazdy na placu manewrowym Fot. arch. WORD w Warszawie

Mamy kolejny oddział terenowy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego – w Grójcu. Na zdających czekają sale egzaminacyjne i plac manewrowy.  W uroczystym otwarciu placówki wziął udział m.in. Waldemar Kuliński sekretarz województwa – dyrektor urzędu marszałkowskiego województwa mazowieckiego.

Naprzeciw zapotrzebowaniu

Nowe miejsce zdawania egzaminów to odpowiedź na oczekiwania mieszkańców Grójca i okolic. Dotychczas mazowieckie WORD-y utworzyły już swoje oddziały terenowe w Sochaczewie (część WORD-u w Płocku), Mławie (część WORD-u w Ciechanowie), w Kozienicach i Zwoleniu (jako oddziały terenowe WORD-u w Radomiu) oraz w Garwolinie (część WORD-u w Siedlcach). W lutym br. radni województwa podjęli decyzję o stworzeniu terenowego oddziału w Grójcu. Jest on częścią warszawskiego WORD-u.

 

Szeroka oferta

W grójeckim ośrodku przyszli kierowcy mogą przystępować do egzaminów teoretycznych na kategorie: A, A1, A2, AM, B i B1. Część praktyczna dotyczy kategorii: B i B1. Egzaminy odbywać się będą na pojazdach marki hyundai.


Oddział jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8.00–16.00. Na egzaminy można zapisywać się na stronie WORD-u warszawskiego (zakładka „Egzaminy” i dalej „Zapis na egzamin”). Na miejscu udostępniony jest terminal umożliwiający dokonanie opłaty za egzamin w formie bezgotówkowej.

Liczba wyświetleń: 719

powrót