Aktualności

Marszałek wyróżniony przez PTTK

2014.03.12 15:30

Autor: Konrad Wojnarowski, Wydział Zarządu, Wprowadzenie: Dorota Łucja Cichocka

Marszałek Adam Struzik w podziękowaniu za wieloletnie zaangażowanie we współpracę na rzecz rozwoju oraz upowszechniania krajoznawstwa i turystyki został wyróżniony przez Zarząd Warszawskiego Oddziału Przewodników PTTK pamiątkową tabliczką, a także dyplomem.

 

Z okazji Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego, który obchodzony jest każdego roku 21 lutego, marszałek Adam Struzik wręczył szczególnie zasłużonym przewodnikom listy gratulacyjne oraz dyplomy uznania. W słowach skierowanych do zebranych dziękował za wspaniałą pracę na rzecz rozwoju turystyki i krajoznawstwa.

 

Państwa aktywna i niezwykle cenna działalność w zakresie popularyzowania wśród społeczeństwa historii, kultury i dziedzictwa narodowego oraz upowszechniania wiedzy o naszym mieście i regionie zaskarbiła sobie uznanie nie tylko koleżanek i kolegów przewodników, ale również turystów zwiedzających nasz kraj – powiedział. – Przewodnicy turystyczni, wykonując swoje zadania na rzecz promocji i rozwoju krajoznawstwa, krzewią patriotyzm, uczą poszanowania tradycji i są swoistymi ambasadorami nie tylko naszej stolicy, lecz całej ojczyzny – dodał.

 

Na zakończenie marszałek życzył niegasnącej fascynacji Warszawą i Mazowszem, jak również satysfakcji z realizowania kolejnych przedsięwzięć oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. 

  • fot. Konrad Wojnarowski
  • fot. Konrad Wojnarowski
  • fot. Konrad Wojnarowski
  • fot. Konrad Wojnarowski
  • fot. Konrad Wojnarowski
  • fot. Konrad Wojnarowski

Liczba wyświetleń: 526

powrót