Aktualności

Park Wodny Siedlce oficjalnie otwarty

2014.01.10 10:05 , aktualizacja: 2014.12.17 10:44

Autor: Radosław Strzaliński, WZ, Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

  • fot.Aneta Borkowska, SPIN
  • fot.Aneta Borkowska, SPIN
  • fot.Aneta Borkowska, SPIN
  • fot.Aneta Borkowska, SPIN

9 stycznia odbyło się oficjalne otwarcie Parku Wodnego Siedlce. W ciągu dwóch tygodni z atrakcji jakie oferuje obiekt, skorzystało ok. 12 tys. osób.

 

Aquapark usytuowany jest w pobliżu stadionu przy ulicy Jana Pawła II i jest jedną z największych inwestycji miasta w ostatnich latach. Obiekt kosztował ponad 39 mln zł, sfinansowany został w całości z budżetu miasta.

 

Profesjonalny basen pływacki, z pełnym opomiarowaniem sportowym, na którym można rozgrywać zawody o randze międzynarodowej, basen rekreacyjny, jacuzzi, strefa SPA, zjeżdżalnie, a na piętrze centrum rozrywki z kręgielnią i bilardem. Połączenie różnych funkcji sprawia, że obiekt staje się prawdziwym centrum rekreacji i wypoczynku, a każdy z odwiedzających znajdzie tu coś dla siebie. Obiekt czynny jest przez siedem dni w tygodniu.

 

Członek zarządu województwa mazowieckiego Janina Ewa Orzełowska pogratulowała zrealizowanej kolejnej ważnej inwestycji na Mazowszu. – Jest to miejsce, w którym rodzinnie w formie dobrej zabawy czas spędzać mogą wszyscy mieszkańcy Siedlec – podkreśliła.

Liczba wyświetleń: 1651

powrót